Halil GÜLER

Halil GÜLER

olarak gayrimenkul sektöründe elde ettiğim tecrübemle, kaliteye olan bağlılığımla, müşterilerimin ihtiyaçları karşısında gösterdiğim insan odaklı problem çözme becerimle gayrimenkul varlıklarına odaklanıyorum.

Hem ulusal, hem de uluslararası alanda dünyanın her köşesinde, her türlü gayrimenkul yatırımının satışı, satın alınması ve kiralanması süreçlerinde size özel stratejiler geliştiriyor ve detaylı pazar bilgim ve tecrübem sayesinde çağdaş, yenilikçi pazarlama metotları kullanarak müşterilerimizin gayrimenkul yatırımlarına yön veriyor, menfaatlerini korumaya yönelik tavsiyelerde bulunuyorum.

Gayrimenkul sektörünün kurumsal ve markalaşma düzeyinde etik kurallara uyarak daha da büyüyeceğimize inanıyoruz.

Emlak Yasa Tasarısı ve yürürlükteki Tüketici Yasaları, belirli bir marka altında etik, sistematik ve profesyonel bir yaklaşım mecburiyeti getirecektir. Bu gelişmeye şimdiden yatırım yapmayı önemli buluyorum.

Şirketimize gelen projeleri disiplin ve ekip çalışmasıyla marka ve kurum altında değerlendirmek hedefimiz. Kendimize güveniyoruz, şirketimize ve değerlerimize güveniyoruz, ekibimize ve iş ortaklarımıza güveniyoruz, içinde yer aldığımız sektöre güveniyoruz. Bu güven geleceğimizi şekillendirecektir.

Sevgilerimle


Halil GÜLER
*Real Estate Broker  *Sales and marketing