Şehit ve Gazilerimiz Hem Ülkemizin Hem milletimizin Başının Tacıdır...

15/02/2018 23:53

Son günlerde ardı arkası kesilmeyen Şehit ve Gazi haberleri ile ülkemiz ve yüreklerimiz kavrulmakta. Kaybettiğimiz onca genç insana halk olarak kayıtsız kalmamız aileleri ile acılarını paylaşmamamız mümkün değil. 


Tek hedefleri cennet vatanımızda bizlerin özgür yaşamamızı, bağımsızlığımızı, egemenliğimizi, eğitimimizi, sağlık ihtiyaçlarımızı garantilemek olan Şehit Asker, Polis, Savcı, Korucu, Öğretmen, Doktor kardeşlerimizin yaşamlarını yitirmelerine kayıtsız kalmamız söz konusu olamaz olmamalı.

Şehit ve onlarca Gazi vermemize www.halilguler.org  GLR Gayrimenkul Emlak Sigorta Danışmanlık ve Mimarlık Ofisi  ailesi olarak kayıtsız kalamıyoruz. Bu duruma toplumun her noktasından da tepki göstermemiz gerektiği düşünüyoruz...


Biz www.halilguler.org  GLR Gayrimenkul Emlak Sigorta Danışmanlık ve Mimarlık Ofisi ailesi olarak acıları ve kayıpları büyük olan Şehit ailelerine ve Gazilerimize verdiğimiz hizmetlerden hiçbir ücret ve komisyon talep etmeyerek, tepkimizi göstermek vatanımızı saran bu terörü bu vasıta ile lanetlemek, Şehit ailelerinin ve Gazilerimizin yalnız olmadığını göstermek istedik. 


Bizim gibi tepkisini gösteren birçok esnaf ve şirkete de gösterdikleri duyarlılıktan dolayı teşekkürlerimizi sunarız.Şehitlerimize Allah C.C ‘dan rahmet, Gazilerimize acil şifa yakınlarına da sabır diliyoruz.

Saygılarımla

www.halilguler.org

Halil GÜLER

GLR Gayrimenkul Emlak Sigorta Danışmanlık ve Mimarlık Ofisi